Samsung Galaxy M31 Prime Edition Fiyatı Belli Oldu Samsung Galaxy M31 Prime Edition Fiyatı Belli Oldu

Samsung Galaxy M31 Prime Edition Fiyatı Belli Oldu

Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından birisi olan Samsung, ilerleyen zamanlarda yeni akıllı telefon modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu telefonun ismi ise Galaxy M31 Prime Edition olacak ve beklendiği gibi Amazon Prime ile iş ortaklığına gidilecek. Cihaz hakkında ise birkaç önemli detaya şimdiden hakimiz. Her ne kadar Samsung henüz telefonu resmi anlamda paylaşmasa da, Amazon cephesinden gelen paylaşım bizlere önemli ip uçları vermeye yetiyor.

Ortaya konan verilere göre Galaxy M31 Prime Edition, iki bellek yapılandırmasına sahip olarak raflardaki yerini alacak. Temel versiyon 6 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahipken, diğer seçenek 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanını ile gelecek.

Yani aslında değişen tek şey depolama birimi noktasında olacak diyebiliriz. Fiyatlandırmanın ise beklenenden daha uygun tutulacağını görüyoruz. Öyle ki 64 GB'lık versiyon, 190 euroluk bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmüş olacak. Diğer seçenek için ise henüz herhangi bir bilgi yok.

Galaxy M31 Prime Edition modelini satın alan kişilerin, tek bir kaydırma ile Amazon erişimine sahip olması bekleniyor. Bunun yanı sıra yine cihazı kullananlar, 3 ay boyunca ücretsiz olarak Amazon Prime aboneliği kazanıyor. Söz konusu telefonun tam olarak ne zaman görücüye çıkacağı konusunda ise herhangi bir sızıntı yok.

Yorum Gönder

0 Yorumlar