iPhone 12'nin Operatör Fiyatları Ortaya Çıktı iPhone 12'nin Operatör Fiyatları Ortaya Çıktı

iPhone 12'nin Operatör Fiyatları Ortaya Çıktı

Apple geçtiğimiz günlerde yeni iPhone modellerini tanıtmıştı. Tanıtılan iPhone modellerinin fiyatları genel olarak geçtiğimiz yıl çıkan iPhone 11 serisi ile aynı seviyedeydi. Aslında bu durum teknoloji tutkunları için büyük bir sürpriz olmadı. Muhtemelen asıl sürpriz iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatlarının açıklanması esnasında olacak.

Geçtiğimiz gün iPhone 12 Pro fiyatı ile olarak Vatan Bilgisayar'da ortaya çıkmıştı. Elbette bu fiyatın fake olduğu her halinden belliydi. Geçtiğimiz gün ise iPhone 12 modellerinin operatör fiyatları sızdırıldı. Dilerseniz bahse konu fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere 699 dolar olarak duyurulan iPhone 12 Mini bile 9.999 TL olarak lanse ediliyor. Açık konuşmak gerekirse bu fiyatlar bizlere biraz şişirme geldi. Tamam operatör fiyatlarının piyasa ortalamasının bir tık üzerinde olduğunu zaten biliyoruz. Fakat arada bu kadar bariz farklar olması da çok gerçekçi durmuyor.


Şimdilik sızdırılan bu fiyat listesi hiç bir operatör tarafından doğrulanmış değil. Fakat eğer bu liste gerçek çıkarsa iPhone 12 almak ciddi anlamda lüks olacaktır. 9.999 TL'den başlayan iPhone 12 fiyatı, 19.999 TL'lik iPhone 12 Pro Max 512GB'a kadar ulaşıyor.

Çok değil birkaç sene öncesine kadar iPhone satın almak için böbrek takasına ilişkin esprili paylaşımlar gerçekleşiyordu. Lakin gelinen aşamada bir böbreğin yeterli olmayacağını söylemek mümkün.

Yorum Gönder

0 Yorumlar