Oppo A93 Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri Oppo A93 Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri

Oppo A93 Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri


Akıllı telefon dünyasının atağa kalkan üreticilerinden birisi olan Oppo, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Orta ve üst segmente hitap eden yeni modelini tanıtan şirket, özellikleri ve fiyatı ile beraber tüketicilerin beğenisini kazanabilecek bir telefonu üretmiş gibi duruyor. İsterseniz ilk olarak Oppo A93 ismi ile tanıtılan cihazın özelliklerine bir bakalım ve daha sonrasında fiyatına değinmiş olalım.

Gücünü MediaTek Helio P95 yonga setinden alan Oppo A93, bunun yanında 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanını bünyesinde barındırıyor. 6,43 inç büyüklüğünde olan ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğündeki AMOLED ekran paneli ile gelen modele microSD kart desteği de sunuluyor. İçerisine 4.000 mAh'lik bir batarya yerleştirilen telefona buna ek olarak 18W hızlı şarj desteğinin verildiğini de ifade etmiş olalım.

Oppo A93 arka tarafında ise dörtlü kamera kurulumu ile geliyor. Bu kısımda 48MP ana kameraya, 8MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro ve 2MP derinlik sensörü eşlik ediyor. Modelin ön kısmında ise iki kamera bizleri karşılıyor. Burada ise 16MP selfie kamerası ve 2MP bir başka kamera bulunuyor. Siyah ve Beyaz olmak üzere çift renk seçeneği ile raflardaki yerini alacak olan telefon kutusundan ise Android 10 işletim sistemi ile çıkacak. 

İsterseniz şimdi gelelim Oppo A93 fiyatına. Açıklanan detaylara göre cihaz 323 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Telefonun Özellikleri de düşünüldüğünde bunun gayet normal olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Oppo A93'ün önümüzdeki aylarda Türkiye'ye de gelmesi kuvvetle muhtemel.

Yorum Gönder

0 Yorumlar