Oppo'nun Yeni Akıllı Telefonu A15 Ortaya Çıktı

Oppo'nun Yeni Akıllı Telefonu A15 Ortaya Çıktı

Oppo telefonların başarısı konuşulmaya devam ederken, yeni telefonlar hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sızıntıların yenisi, bir süredir merak edilen telefon Oppo A15 özellikleri hakkında oldu. Merak edilen model hakkında hem özellik hem de görsel sızıntılar geldi.

Oppo A15 hakkında gelen sızıntılar kameraya odaklanmış durumda. Uygun fiyatlı bir telefon olması beklenen modeller için gelen görsel sızıntılarda, kamera dizilimin kare olduğunu görebiliyoruz. Son zamanlarda birçok üretici tarafından tercih edilen bu tasarımdaki ana kameranın çözünürlüğü 13 Megapiksel. Bu ana kameraya makro kamera ile derinlik sensörü eşlik ediyor.


Ana kameraya eşlik eden makro kamera 2 Megapiksel çözünürlüğündeyken derinlik algılayıcı kamera da 2 Megapiksel çözünürlüğünde. Telefon kamera hakkındaki sızıntıları dışında diğer bildiğimiz bilgilere göre ekran IPS LCD panele sahip olacak. Oppo A15’in ekran çözünürlüğü ise 720 x 1520 olarak belirlenmiş durumda. MediaTek Helio P35 isimli işlemcinin güç vereceği telefon, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar