POCO X3 NFC Türkiye'de Satışa Sunuldu. İşte Fiyatı ve Özellikleri

POCO X3 NFC Türkiye'de Satışa Sunuldu. İşte Fiyatı ve Özellikleri

Xiaomi'nin alt markası olan POCO, yeni modelini Türkiye pazarında satışa sunuyor. Özellikle oyuncuların ilgisini çekebilecek bazı özellikleri bulunan POCO X3 NFC, 22 Ekim tarihindin itibaren Türkiye'de piyasaya sürülüyor.

Telefonun ön satışları ise 19 Ekim Pazartesi günü başladı. POCO X3 NFC'nin normal fiyatı
6 GB + 64 GB modeli için 3.299 TL,
6 GB + 128 GB modeli için de 3.339 TL olarak belirlendi.

19 Ekim’den 21 Ekim gün sonuna kadar geçerli olacak olan ön satışa özel fiyat kampanyası kapsamında;

6 GB + 64GB modeli 2.999 TL’den,
6GB+128GB modeli ise 3.199 TL’den tüketiciyle buluşacak.

Gücünü Snapdragon 732G işlemcisinden alan POCO X3 NFC modelinin en önemli özelliklerinden biri telefonu oyun gereksinimlerine göre ayarlayan ve kullanıcıların cihazın güçlü donanımından en iyi şekilde yararlanabilmelerine olanak tanıyan Game Turbo 3.0'ın en son sürümüne sahip olması.
Telefonun, Z eksenli doğrusal motoru ise farklı senaryolar için tasarlanmış 150'den fazla titreşim modu ile mükemmel dokunsal geribildirim sağlıyor.

POCO X3 NFC, 5.160 mAh pili sayesinde tek şarjla, iki güne kadar kullanım imkanı sağlayan inanılmaz bir performans sunuyor. 33W hızlı şarj özelliğine sahip cihaz sadece 65 dakika içinde Yüzde 100 şarj oluyor. Yüzde 62 şarj seviyesi için cihazın 30 dakika şarjda kalması yeterli.

POCO X3 NFC 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örneklem hızını bir araya getiren uçtan uca 6,67" FHD + DotDisplay ekrana sahip.

POCO X3 NFC, 64MP ana kamera, 13MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensöründen oluşan birinci sınıf AI destekli bir dörtlü arka kamera sistemine sahip. Altı adet kaleydoskop seçeneği, Gold Vibes modu, Cyberpunk modu, çok sayıda yeni fotoğraf filtresi ve AI Skyscaping 3.0 gibi özellikler kullanıcıların sosyal medyada herkesin dikkatini çekecek yaratıcı içerikler oluşturmalarına olanak tanıyor.

Cihazda video meraklıları da unutulmadı. 4K video kaydının yanı sıra akıcı video yakınlaştırma, odak zirvesi ve AE/AF kilidi gibi özellikler video çekimini daha keyifli bir hale getiriyor. LOG/RAW format desteği ve Vlog modu, kullanıcıların sadece en önemli anları, en yüksek kalitede yakalayabilmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda telefonu video içerikleri üretmek için yarı profesyonel bir iş istasyonuna dönüştürüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar