Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy Note 20 FE Geliyor Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy Note 20 FE Geliyor

Uygun Fiyatlı Samsung Galaxy Note 20 FE Geliyor

Pahalı Galaxy S20 serisinin piyasaya sürülmesinden yalnızca aylar sonra Samsung, Galaxy S20 FE'yi piyasaya sürdü. Amiral gemisi özelliklerine rağmen, telefonun fiyatı 699 dolar (5900 TL). Sektördeki kişiler, telefonun Galaxy S20'ye olan yetersiz talep sebebiyle piyasaya sürüldüğüne inanıyor. Yakın zamanda Galaxy Note 20'nin taleplerinin de o kadar iyi gitmediği bildirilmişti ve bu da Galaxy Note 20 FE'nin resmi Galaxy S20 FE açılış sayfasındaki görünümüyle aynı zamana denk geldi.

Note 20 FE, Samsung'un Brezilya web sitesinde (Androidu aracılığıyla) birkaç kez bahsedildi ve SamMobile'ın da belirttiği gibi, isim aynı zamanda kaynak kodunda birçok kez ortaya çıkıyor.
Samsung, yeni telefonu Galaxy Note 20 FE üzerinde çalışıyor

Web sitesi yalnızca 6.5 inçlik bir ekrana sahip olacağı ve Gece Modu'nu içereceği gibi telefonla ilgili birkaç ayrıntıdan bahsediyor. Bunlar, muhtemelen telefon hala geliştirilme aşamasında olduğundan, elimizde olan sınırlı bilgiler.

Galaxy Note 20 serisi piyasaya sürüleli çok olmadığından, Note 20 FE'nin yakın zamanda raflara çıkmasını beklemiyoruz. Samsung daha önce her yıl yeni Galaxy FE akıllı telefonlarını piyasaya sürmeyi taahhüt etmişti, bu nedenle Note 20 FE'nin web sitesinde görünmesi o kadar da şaşırtıcı değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar