Acun Ilıca'lının Dijital Projesi Exxen Aylık Abonelik Fiyatı Ortaya Çıktı Acun Ilıca'lının Dijital Projesi Exxen Aylık Abonelik Fiyatı Ortaya Çıktı

Acun Ilıca'lının Dijital Projesi Exxen Aylık Abonelik Fiyatı Ortaya Çıktı

Bilindiği üzere Acun Ilıcalı Exxen isminde bir yayın platformu üzerinde çalışıyor. Aynı Netflix, Amazon Video, Disney+ gibi bir yapıya sahip olan bu yayın sisteminin yeni yıl içerisinde hayata geçmesi planlanıyor.
Şimdiye kadar yayınlanan bilgilere göre Acun, Exxen için pek çok isimle görüştü. Hatta bu isimlerin ağırlıklı olarak YouTuber olarak tabir edilen kitleden olduğu da biliniyor.

Exxen hakkında en çok merak edilen unsur ise bu platformun kullanıcıya sunacakları. Malum, Exxen'in hali hazırda çok sağlam rakipleri var. Dolayısıyla bu platformun başarılı olabilmesi için hayli özgün içerikler hazırlaması gerekiyor.

Şimdilik bu içerikler hakkında net bir bilgi yok. Fakat görünen o ki Exxen'in aylık abonelik ücreti hayli makul olacak. Ortaya çıkan detaylara göre Acun Ilıcalı Exxen için iki ayrı abonelik planlaması uygulayacak. En azından şimdilik düşünülen bu.

Planlamalardan ilkinde reklamlar da olacak. Yani YouTube gibi yayın esnasında araya reklamlar girebilecek. Bu paketin fiyatının ise 10 TL civarında olması bekleniyor. Yani hayli uygun bir meblağ diyebiliriz.

Diğer pakette ise reklamlar bulunmayacak. Yani aynı Netflix'te olduğu gibi izlediğiniz içeriği bölünmeden rahat bir şekilde seyredebileceksiniz. Henüz bu paketin fiyatı için net bir rakam belirlenmemiş. Fakat genel ağırlık bu paketin 20TL ile 30TL arasında bir fiyata sahip olacağı yönünde.

Yorum Gönder

0 Yorumlar