Motorola Yeni Akıllı Telefonlarının Tanıtımını Yaptı Motorola Yeni Akıllı Telefonlarının Tanıtımını Yaptı

Motorola Yeni Akıllı Telefonlarının Tanıtımını Yaptı

Motorola 2021 yılına iyi hazırlanıyor. Yeni telefonlarını tanıtan Motorola, piyasada dikkat çekmeyi istiyor. Motorola, uygun fiyatlı Moto E’den fütüristik tasarımıyla dikkat çeken katlanabilir ekranlı Razr 5G’ye kadar çok yoğun bir 2020 geçirdi. Şimdi, yeni yıla yenilenmiş bir Moto G akıllı telefon serisinin yanı sıra Motorola One 5G Ace ile karşımıza çıkıyor. İşte yeni tanıtılan telefonlar:

Motorola imzalı yeni telefonlar; Moto G Play, Moto G Power, Moto G Stylus ve Motorola One 5G Ace oluyor. Söz konusu cihazlar 169 dolar ile 399 dolar arasında değişkenlik gösteriyor.

Moto G serisi ve Motorola One 5G Ace


Moto G Play modeli bu listedeki en uygun fiyatlı telefonlardan birisi. Telefonun giriş seviyesi bir model olduğunu hatırlatalım ve Snapdragon 460 işlemcisine ek olarak 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olduğunu belirtelim. Telefonda 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor ve depolama alanı 512 GB’a kadar yükseltilebiliyor yani microSD kart yuvası bulunuyor. Telefonda 5.000 mAh bir batarya bulunuyor ve bu batarya 3 günlük bir pil ömrü sunuyor. Telefon 169 dolardan başlayan fiyat etiketiyle bizleri karşılıyor.

Moto G Power
Moto G Power, üst paragrafta anlattığımız G Play modeli gibi 5.000 mAh bir bataryaya ev sahipliği yapıyor. Telefonda Snapdragon 662 bulunuyor ve 4 GB RAM ve 6.6 inç bir ekran bulunuyor. Telefonun çözünürlüğü ise 720p ile sınırlandırılmış. Telefonun ana kamerası 48 Megapiksel, ve toplamda 3 kamera bulunuyor. Telefonda 32 GB ve 64 GB depolama seçenekleri sunuluyor. Sırasıyla 32 GB versiyon için 199 dolar ödemeniz gerekiyorken 64 GB için 250 doları gözden çıkartmak gerekiyor.

Moto G Stylus

Kalem desteği ile dikkat çeken Moto G Stylus, Samsung’un Note telefonuna alternatif oluşturmak için geliyor. Telefonda 6.8 inçlik büyük bir ekran bulunuyor ve diğer iki modele göre yükseltilmiş özellikleri içeriyor. Snapdragon 678’e sahip olan telefon, 128 GB depolama alanı ile geliyor. Diğer modellere kıyasla daha düşük bir bataryası bulunan modelin 4.000 mAh’lik bataryaya sahip olduğunu aktaralım. Telefon bir amiral gemisi değil ancak orta segment için güzel bir alternatif olacak gibi duruyor. 128 GB depolama alanına sahip tek bir versiyon bulunacak ve 299 dolara satılacak.

5G özellikli uygun fiyatlı: Motorola One 5G Ace

Motorola One 5G Ace, şirketin G serisinin dışında tanıtmış olduğu telefon modeli oluyor. Motorola’nın şimdiye kadarki en uygun fiyatlı 5G akıllı telefonu olan Motorola One 5G Ace, Snapdragon 750G’ye sahip. Telefonun 5.000 mAh bataryasına ek olarak 48 Megapiksellik bir ana kamerası, 8 Megapiksellik geniş açılı kamerası, 2 Megapiksel de makro lensi bulunuyor. Telefonun toz ve suya karşı dayanıklılığını IP52 sertifikası ile sağlayan Motorola, NFC özelliğini de telefona eklemiş. Telefon bu özelliklere sahip olacak ve 399 dolardan satışa çıkacak.
Motorola’nın bu yeni cihazların tamamı 14 Ocak’ta satışa sunulacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar