Samsung'un 65W Hızlı Şarjı Ortaya Çıktı Samsung'un 65W Hızlı Şarjı Ortaya Çıktı

Samsung'un 65W Hızlı Şarjı Ortaya Çıktı

Samsung çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Daha önce Samsung Galaxy S21 serisinin 25W şarj aletiyle geleceğini öğrenmiştik. Samsung’un 65W hızlı şarj cihazı karşımıza Güney Koreli teknoloji devinin bu haftaki etkinliğinde çıkabilir.

Daha önce sertifikalandırılan şarj cihazı, şu an için prototip olsa da yeni bir görüntü paylaşıldı. Paylaşılan bu görselde ise cihazın beklenenden çok daha yüksek bir güce sahip olduğu aktarılıyor.

Cihazın üzerinde D.Sample_PCB Rev 1.0 yazıyor ve dev bir gövdeye sahip. Prototip olduğu anlaşılan cihazın yeniden ortaya çıkması birkaç gün içinde tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S21 ailesi ile anılmasına yol açıyor. Samsung’un yeni telefonuyla birlikte karşımıza çıkması beklenen bu şarj aletinin kesin geleceğini söylemek mümkün değil ancak tekrar ortaya çıkması beklentilerin artmasına neden oluyor.

Söylenenlere göre Samsung bu şarj cihazını yalnızca Ultra takısına sahip akıllı telefon modelinin kutu içeriğine ekleyecek. Samsung’un bu haftaki etkinliğinde söz konusu iddiaların doğru olup olmadığını göreceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar