Amazfit Band 5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı Amazfit Band 5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı

Amazfit Band 5 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı

Xiaomi'nin alt markası olarak bilinen Huami, yeni akıllı bileklik modelini ülkemizde satışa sundu. Amazfit Band 5 ismi ile satışa çıkan ürünün Türkiye fiyatı da böylelikle ortaya çıkmış oldu. Gelin isterseniz ilk olarak ürünün özelliklerini mercek altına alalım ve daha sonrasında fiyat konusuna değinelim. İşte karşınızda Xiaomi'nin yeni akıllı bileklik modeli Amazfit Band 5.

Büyük oranda Mi Band 5 ile benzeşen bileklik donanımsal anlamda da kardeşinden pek ayrılmıyor. 1.1 inç büyüklüğünde olan AMOLED ekran paneli ile gelen Amazfit Band 5, 11 farklı spor modu ve 45'ten fazla ekran arayüzü ile kullanıcılara iyi bir deneyim vadediyor. 5 ATM basınca kadar suya karşı dayanıklı olan cihaz, kandaki oksijen oranını ölçme yeteneğine de sahip.


Cihaz bünyesinde 125 mAh'lik bir bataryayı barındırıyor. Böylece kullanıcılar tek şarj ile 15 güne kadar varabilen bir kullanım ömrü ile karşı karşıya kalıyor. Uyku takibi, adet döngüsü takibi, stres takibi, nefes egzersizi gibi daha pek çok ek özellik ile gelen cihazın ülkemizdeki fiyatı ise 329,90 TL olarak açıklandı. Bunun beklentilerden biraz daha tuzlu bir bedel olduğunu net bir şekilde ifade edebiliriz

Yorum Gönder

0 Yorumlar