Amazfit T-Rex Pro 15 Tanıtımı Yapıldı

Amazfit T-Rex Pro 15 Tanıtımı Yapıldı

Giyilebilir teknoloji pazarı gittikçe genişlerken yeni bir akıllı saat modeli daha tanıtıldı. Amazfit T-Rex Pro, gerçekten de güçlü bir yapıya sahip. 15 farklı askeri sertifikaya sahip olan cihaz, zorlu doğa koşulları için özel geliştirilmiş. Spor bir kayış ile gelen saat RTOS işletim sistemine sahip şekilde geliyor.

Amazfit T-Rex Pro’nun şarjı 1.5 saat içinde tam doluyor ve GPS açıkken toplamda 40 saat kadar kullanım sunabiliyor. Android 5.0 ve iOS tarafında da 10.0 üzeri akıllı telefonlarla etkileşime girebilen saat, 320 x 260 piksel renkli AMOLED ekrana sahip.

Saatte konum takibi için GPS’e ek olarak GLANASS, BeiDou, Galileo bulunuyor. Ağırlığının 60 gram olduğu saat normal kullanımda 18 gün, yoğun kullanımda 9 gün ve sadece GPS özelliği açıkken 40 saat kullanılabiliyor.

Bluetooth 5.0 bulunan saat gündüz ve gece sürekli olarak kalp ritminizi ölçebiliyor. Bu saat kalp ritmine ek olarak kandaki oksijen seviyesini de ölçebilen sensörlerle donatıldığını belirtelim. Maceraseverlere hitap eden bu akıllı saat 10 ATM’ye kadar suya da dayanıklı. Cihazın ekranı herhangi bir darbeye karşı 3D Corning Gorilla Glass ile korunuyor ve bu ekran parmak izi bırakmayan bir yapıya sahip.

Saatin 170 euroluk bir fiyatı bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar