OnePlus Watch Tanıtımı Yapıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

OnePlus Watch Tanıtımı Yapıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Bildiğiniz üzere OnePlus 9 serisi gerçekleştirilen bir etkinlik ile tanıtıldı. Ancak bu telefonların yanı sıra şirketin uzun zamandır beklenen bir başka ürünü daha görücüye çıktı. Bu ürünün adı ise OnePlus Watch. Sonunda giyilebilir teknoloji sektörüne iddialı bir ürün kazandıran markanın donanımsal anlamda oldukça iyi işler çıkardığına şahit oluyoruz. Tasarımsal olarak yuvarlak yapının seçilmiş olması ise belirli bir kesimi memnun edebilir ancak kare formu sevenleri pek mutlu etmeyecek gibi gözüküyor. Dilerseniz ilk olarak saatin özelliklerinden bahsedelim ve sonrasında fiyatına değinelim.

Çok uzun zamandır beklenen saat, 1.39 inçlik AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Bu ekranın piksel yoğunluğu ise 326 PPI olarak ifade ediliyor. Bünyesinde 402 mAh. bir pil barındıran OnePlus Watch, GPS sürekli açık kullanımda 25 saat, GPS kapalı kullanımlarda ise 5 güne kadar dayanan bir pil performansına sahip oluyor.


Saatin yalnızca 20 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tam şarj olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Su geçirmez bir yapıya sahip olan üründe Google'ın işletim sistemi olarak bilinen WearOS yerine şirketin kendi geliştirdiği RTOS kullanılmış.

46mm gövde yapısı ile gelen OnePlus Watch, 1 GB RAM ve 4 GB dahili depolama alanına sahip. Yan kısmında iki fiziksel tuşu olan saatin bünyesinde hoparlör ve mikrofon da yer alıyor. Kandaki oksijen oranını da ölçen OnePlus Watch tüm bu yetenekleri ile 159 euro'dan alıcı bekliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar