Oppo A94 Tanıtımı Yapıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri Oppo A94 Tanıtımı Yapıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Oppo A94 Tanıtımı Yapıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Akıllı telefon pazarının en önemli isimlerinden birisi olan Oppo, yeni modelini tanıttı. Çin merkezli teknoloji devi yeni telefonunu Oppo A94 ismi ile duyurdu. Bazı pazarlarda F19 Pro adı ile de çıkacağı ifade edilen cihazın özelliklerine ve fiyatına yakından bakacağız. Model sunduğu donanımsal özellikler ile beraber orta-üst segmente hitap ediyor diyebiliriz. Ayrıca henüz kesinleşmiş olmasa da cihazın ülkemizde gelme ihtimali de hayli yüksek.

Oppo A94 gücünü MediaTek Helio P95 yonga setinden alıyor. Bu işlemciye ise 128 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM kapasitesi eşlik ediyor. 6.4 inç boyutundaki Full HD+ AMOLED ekran paneli ile gelen telefonun bu ekranında bir de parmak izi sensörü yer alıyor. Cihazın bünyesinde bulunan batarya kapasitesi ise 4.310 mAh. Ayrıca Oppo A94 için 30W hızlı şarj desteğinin verildiğini de söylemeden geçmeyelim.


Telefon sırtında dörtlü kamera kurulumu ile geliyor. Bu kısımda 48MP ana kameraya, 8MP ultra geniş açılı kamera, 2MP derinlik sensörü ve 2MP makro lens eşlik ediyor. Ön kısımda yer alan selfie kamerasının çözünürlüğü ise 32MP olarak belirlenmiş. Cihaz geleneksel çizgilerden de uzaklaşmamış gibi. Bu bağlamda 3.5 mm jak girişinin hala kullanılıyor olması biraz enteresan. Kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan Oppo A94 fiyatı ise 299 dolar olarak açıklandı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar