PlayStation 4 Oyunları Ücretsiz Oldu PlayStation 4 Oyunları Ücretsiz Oldu

PlayStation 4 Oyunları Ücretsiz Oldu

Koronavirüs salgını sırasında evde karantina süreci başlamıştı. Bu süreçte Steam, GOG ve Epic Games PC oyuncularına ücretsiz oyunlar sunmuştu. Şimdi bu furya konsol tarafına sıçradı. Geçtiğimiz ay Ratchet & Clank oyununu PS4 sahiplerine ücretsiz sunan Sony, şimdi ise Play at Home kapsamında bazı oyunları da ücretsiz yaptı.

PlayStation 4 sahipleri için 25 Mart 2021 - 22 Nisan 2021 tarihleri arasında Abzû, Enter The Gungeon, REZ Infinite, Subnautica, The Witness, Astro Bot Rescue Mission, Moss, Thumper ve Paper Beast oyunlarını PlayStation Store'da ücretsiz olarak sunacak.

Bu süre zarfında ücretsiz olacak olan bu oyunları; indie yapımlar olduğu için kısa sürede bitirebilirsiniz. Ayrıca Sony'nin bir sürprizi daha var. 19 Nisan - 14 Mayıs tarihleri arasında ise Horizon Zero Dawn Complete Edition oyunu ücretsiz olarak sunulacak.


Bu oyunları hem PS4 hem de PS5 konsollarınızda oynayabileceğinizi ve oynamak için de PS Plus üyeliğinizin olmasına gerek olmadığını belirtelim. Sony'nin ücretsiz olarak sunduğu oyunlar her ne kadar indie olarak görünse de insanların evde vakit geçirmesi için oldukça eğlenceli yapımlar olduğunu söyleyebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar