Xiaomi Mi 11 Ultra Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Mi 11 Ultra Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi'nin uzun zamandır beklenen telefonu Xiaomi Mi 11 Ultra düzenlenen etkinlikte resmi olarak tanıtıldı. Kamera teknolojisi ile ön plana çıkan telefon, amiral gemisi segmentinde boy gösterecek. Peki, Mi 11 Ultra özellikleri ile Android tutkunlarına neler sunuyor?

Çinli devin yeni telefonu gücünü 2021 yılı amiral gemisi modelleri gibi Snapdragon 888 yonga setinde alıyor. RAM tarafında ise 8 GB/ 12 GB seçenekleri ile geliyor.

Telefonun en ilginç yanı ise kamera bölümündeki ekran oluyor. Bu ekranda bildirimleri görebileceğiniz gibi arka kamera ile selfie çekerken de kendinizi görebiliyorsunuz.

DxOMark'tan 143 Puan alarak dünyanın en iyi kamerasına sahip telefonu unvanını eline alan telefon, Huawei'yi bile geride bırakmayı başardı. DxOMark'ı bilmeyenleriniz için; bu ekip telefonların kameralarını sentetik testler ile inceliyor ve verdiği puanlar genel geçer kabul görünüyor.

67W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen bu telefon 780 euro gibi oldukça uygun bir fiyattan satışa sunulacak. Kamera konusunda rakiplerini saf dışı bırakan telefonun Türkiye pazarına ne zaman geleceği ise henüz bilinmiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar