ZTE Watch GT Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

ZTE Watch GT Tanıtımı Yapıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı saat pazarında pek çok aktör rol almaya başladı. Bunlardan birisi olan ZTE, yeni akıllı saat modelini duyurdu. ZTE Watch GT olarak adlandırılan akıllı saatin özellikleri arasında 1.2 inçlik yuvarlak AMOLED ekran ve GPS yer alıyor.

Cihazın gövdesi ultra hafif alüminyum alaşımına ev sahipliği yapıyor ve yalnızca 30 gram ağırlığında. Kadran seçimiyle birlikte klasik saatler gibi de görünen saat pek çok renk seçeneği ile Çin’de yaklaşık 91 dolardan satışa çıktı.

Antreman izleme özelliği bulunan saatte koşu, açık hava yürüyüş ve bisiklet, yüzme, yoga, ağırlık çalışma, basketbol ve futbol da dahil olmak üzere 16 spor modu yer alıyor. Akıllı saat kaloriyi, hızı, adımları, ve uyku takibi yapma gibi kullanıcıların beklediği özelliklere sahip.

Çoklu GPS konumlandırma sistemine sahip olan Watch GT’nin en dikkat çeken özelliklerinden birisi de saatinin futbol moduna özel bir ısı haritası özelliği eklemesi oldu. Burada saat, oyun hareketlerini takip edecek ve stadyumda meşgul olduğunuz alanların bir ısı haritasını ortaya çıkaracak.

Saat aynı zamanda anormal kalp atış hızları tespit ederse bunları 24 saat kalp atış hızını izleyen sensörler sayesinde size bildirecek. Su geçirmezlik tarafında 5ATM ile bizleri karşılayan saat, uzaktan fotoğraf çekimi, müzik çalar kontrolü ve ekranı açmak için bileğinizi kaldırmak gibi özelliklere sahip.

ZTE’nin söylediğine göre saat normal kullanımda 15 güne kadar kullanım sunuyorken, ultra uzun pil ömrü moduna alındığında 23 gün kadar şarjı dayanıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar