Apple AirTag Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı Apple AirTag Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Apple AirTag Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Teknoloji devi Apple, çok uzun zamandır beklenen AirTag isimli takip aksesuarını sonunda resmi olarak lanse etti. İşte bilinmesi gerekenler; AirTag, Apple’ın ürün gamına eklediği en son donanım ürünü oldu. Kişilerin eşyalarını takip etmesi için tasarlanan ürün, yuvarlak bir tasarıma sahip ve birçok aksesuar ile geliyor.

Bu Apple imzalı aksesuarlar (Üçüncü parti firmalar da seçenekler sunacak) ile ürün istenilen her yere (Çanta, valiz vb.) konumlandırılabiliyor. U1 çipe sahip iPhone’larla çok hassas konum belirleme ve bildirme yapabilen ürün, eşyaların konumlarını iPhone üzerinden ok işaretleri temelli yönlendirmeler ile gösterebiliyor.

AirTag’ın elbette “Apple Bul” uygulaması üzerinden konum gösterme özelliği de yer alıyor. Bu sayede hem Apple’ın diğer cihazları hem de standart objeler Apple ekosisteminde zahmetsiz şekilde takip edilebiliyor. Ürün için Apple’ın resmi açıklaması ise tam olarak şöyle: “AirTag ile eşyalarınızı bulmak çok kolay.

Birini anahtarlığınıza takın, diğerini sırt çantanıza atın. Böylece Bul uygulamasıyla eşyalarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu kadar basit. AirTag ile gözünüz arkada kalmaz.”

Yorum Gönder

0 Yorumlar