Apple Pencil 3 Ortaya Çıktı! Apple Pencil 3 Ortaya Çıktı!

Apple Pencil 3 Ortaya Çıktı!

Twitter ve Weibo pek çok kez bizlere yeni cihazlar hakkında fikir veren platformlar oluyor. Şimdi iki platformda da görülmüş ancak Twitter üzerinde ikinci kez karşımıza çıkan Apple Pencil 3, muhtemelen 20 Nisan’da Apple’ın düzenlemeyi planladığı etkinlikte tanıtılacak.

Apple’ın yeni kalemi, paylaşılan videoda da görüldüğü üzere parlak bir gövdeye sahip ve tam olarak hangi özelliklere sahip aslında bilinmiyor. 3 Mart 2021 tarihinde Mr White/LaobaiTD isimli Twitter kullanıcısı tarafından ‘New Apple Pencil( Yeni Apple Pencil)’ olarak paylaşılmıştı. Kalem daha sonra Çinli bir kullanıcı tarafından video olarak paylaşıldı.

Twitter’da ileakeer adına sahip olan kullanıcı, yeni Apple Pencil #AppleEvent adıyla videoyu paylaştı. Kalemin resmi görüntüsünün bu olup olmayacağını bilmiyoruz ancak ortada bazı iddialar da bulunuyor. Bu iddialardan biri ise Apple’ın yeni cihazın görüntüsünü kasten popüler platformlarda yayılmasını sağlamak oluyor.

Pek çok teknoloji şirketi yeni ürünlerini tanıtmadan önce bu şekilde sızdırılmasıyla gündeme geliyor. Şirketlerin kendisinin kasten paylaştığı kanıtlanmasa da yine de bir şekilde ‘şirket içi kaynaklar’ sebebiyle telefonlar, bilgisayarlar ya da kulaklıklar sızdırılıyor. Apple için de benzer bir durum geçerli zira geçen yıl iPhone 12’nin tanıtımı oldukça gecikmişti. Bu yıl da gecikmeli bazı etkinliklerin olabileceği biliniyor. İşte ortaya atılan iddialarda ise Apple Event için heyecanı canlı tutmak isteyen şirketin ‘kasten’ bu kalemi sızdırmış olabileceği söyleniyor.

Kaldı ki 20 Nisan’da gerçekleşecek Spring Loaded etkinliğinde tanıtılması beklenen ürünlerden biri de Apple Pencil 3 oluyordu. Birkaç gün sonra gerçekleşecek olan etkinlik heyecanlandırmayı başarıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar