Battlefield Mobil Sürümü Geliyor! İşte Detaylar

Battlefield Mobil Sürümü Geliyor! İşte Detaylar

Dünyanın en popüler aksiyon oyunlarından olan Battlefield için uzun zamandır beklenen mobil sürüm duyuruldu. Sürüm şimdiden dikkat çekiyor. PUBG, Fortnite ve özellikle Call of Duty sonrasında mobilin en büyük eksiklerinden olan Battlefield da süreci tamamlıyor.

Resmi olarak gelen bilgiye göre Battlefield’ın mobil sürümü 2022’de kesin olarak geliyor. Çıkış tarihi biraz uzak ancak sürümün gelecek olması elbette sevindiriyor. Sadece telefonlar değil tabletler için de tasarlanan oyun, sürpriz olmayacağı üzere yine EA ve Dice imzasını taşıyor. Normal sürüm kadar güçlü olacağı aktarılan yapım için henüz bir ekran görüntüsü gelmiş değil. Kullanıcılar artık hiç olmadığı kadar yüksek oranda mobil oyun oynuyor.

Son dönemin en popüler aksiyon oyunlarından Apex Legends, iOS ve Android için ücretsiz olarak 2021 içerisinde kullanıma sunuluyor. Dikkat çeken mobil oyun için ilk olarak nisan sonunda bir sınırlı beta yapılacağı aktarılıyor. Daha sonra ise yavaş yavaş betanın genişletileceği, en sonunda da tam çıkışın yapılacağı belirtiliyor. Mobil Fortnite ve PUBG Mobile karşısında sağlam bir seçenek olacak Legends Mobile, PC sürümüyle oldukça benzer olacak gibi görünüyor. Oyun için dokunmatik ekran kontrolü özelinde ciddi çalışmalar yapıldığı aktarılıyor. Şimdilik paylaşılan ekran görüntülerinde grafikleri güzel görünen mobil Apex Legends, direkt olarak Respawn ve EA tarafından geliştiriliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar