BluTV Ücretsiz Oluyor! BluTV Ücretsiz Oluyor!

BluTV Ücretsiz Oluyor!

Türkiye'de artan koronavirüs vakaları sonrasında kısmi kapanma uygulamasının başlayacağı açıklanmıştı. Uzaktan eğitime de geçiş yapılan bu süreçte, esnek çalışma saatleri ve evden çalışma gibi pandemi ile tanıdığımız terimler tekrardan gündemimize gelmişti. Bu süreçte ise Netflix'in yerli rakibi olan BluTV, kullanıcılarının karşısına büyük bir jest ile çıktı.

BluTV resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı "Artan vaka sayılarıyla birlikte sağlığımız için gelen yeni kısıtlamalarda keyfinizi yerine getirebilmek için 16-17-18 Nisan’da kapımız herkese açık. Arkanıza yaslanın ve 10.000 saatten fazla içeriğin tadını ücretsiz çıkarın. Keyifli seyirler." açıklaması ile platformunun ücretsiz olacağını açıkladı.

16-17-18 Nisan tarihlerinde BluTV'yi ücretsiz olarak kullanabilmek için blutvizliyorum şifresi ile platforma giriş yapmanız yeterli olacak.

BluTV'de; Saygı, Yarım Kalan Aşklar, Alef, Masum, Aynen Aynen, Bartu Ben, 7 Yüz, Bonkis, The Sopranos, Six Feet Under, Westworld, Game of Thrones, Chernobyl, Euphoria ve True Detective gibi yapımların olduğunu belirtelim. Platform hazır ücretsiz olacakken denemenizi şiddetle öneriyoruz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar