Huawei FreeBuds 4i İle Rtiminizi Yakalayın

Huawei FreeBuds 4i İle Rtiminizi Yakalayın

Güne iyi bir müzikle başlama ihtiyacı, kablosuz ancak yüksek kaliteli çözümlere ulaşma konusunda bizi giderek daha istekli kılıyor.

Müzik dinleme ihtiyacı artıyor. Yine de günümüzün kablosuz kulaklıklarının en büyük sorunu pil ömrü. Kaç kez bir arkadaşınızın kulaklığı çıkardığını ve pilinin şarjı bittiği için bir saniye sonra tekrar kutuya koyduğunu gördünüz? Huawei FreeBuds 4i, 10 saatlik pil ömrüyle tüm bu sorunların çözümü olabilir.

Müziğin ruh halimiz üzerindeki etkisi nedir? Müziğin nasıl hissettiğimiz üzerinde yadsınamaz bir etkisi olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve dinleyiciler sezgisel olarak kendileri için doğru olan müziği seçerler. Algılanan enerji seviyeleri ve esenlik duyguları, insanların neden duygusal durumlarına katkıda bulunan belirli müzikleri dinlemeyi seçtiklerini belirler. Müzik, anıları tetikler ve belirli düşünceleri harekete geçirir, ancak aynı zamanda kardiyovasküler ve solunum sistemlerini de etkiler. Müziğin hissettiklerimiz üzerindeki etkisi, belirli bir ruh hali yaratmayı amaçlayan sinema yapımlarında kullanılmaktadır.

Müziğin yaşam için gerekli olduğunu düşünürsek, en sevdiğiniz ritimleri istediğiniz zaman dinleyebilmeniz gerekir. Mevcut kulaklıklarınızın pilinin ne kadar hızlı bittiğine kaç kez şaşırdınız? Peki ya tüm bu sorunların basit bir çözümü varsa? Pili 10 saat boyunca bitmeyen kulaklıklar Huawei FreeBuds 4i’yi keşfedin. Hızlı şarj sayesinde yeni Huawei kulaklıkları, sadece 10 dakikalık şarjla 4 saatlik dinleme keyfi sunuyorlar. Dahası, şarj kutusu ile 22 saate kadar müzik çalma veya 14 saate kadar sesli arama gerçekleştirebiliyorlar.

Her iki FreeBuds 4i kulak içi kulaklık da sezgisel dokunmatik kontroller için yerleşik kapasitif sensörler içeriyor ve daha doğru yanıt için gelişmiş bir algoritma tarafından destekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar