Huawei P50'nin Yeni Görselleri Ortaya Çıktı Huawei P50'nin Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Huawei P50'nin Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan göz alıcı görsellere sahip Huawei’nin yeni kamera odaklı amiral gemisi P50’nin, detaylı üç boyutlu tasarımı paylaşıldı.
Daha önce sızmış olan şemaları baz alan tasarımın, kamera konumlandırması dikkat çekici.Paylaşılan görsellere göre çok daha detaylı ve yüksek çözünürlüklü videoda yeni P50’nin olası ihtişamı gözler önüne serilmiş durumda.


Siyah, beyaz, yeşil ve bej renklerde olması beklenen Huawei P50, Leica ile birlikte ürettikleri, Sony IMX800 sıvı lens sensöründen güç alıyor.


Kirin 9000’den güç alan kamera canavarı, kutudan Harmony OS ile çıkacak. Dört adet kameradan oluşan ana kamera sisteminde, dairesel tasarım kullanılmış.


Harmony OS kullanacak olan ilk akıllı telefon konumunda olan P50, şimdiye dek zaten birden fazla erteleme almış durumdaydı. İlk etapta şubat ayında beklenen telefon, önce nisan ayına ertelenmiş, daha sonrasında da ertelemedeki süre ibaresi kalkmıştı.


Yeni sızan bilgilere göre ise; resmi tanıtım, ikinci çeyrek sonunda, yani mayıs/haziran aylarında olması yönünde. Huawei’nin erteleme sebeplerinin arkasında, küresel stok krizinin yanısıra, yeni işletim sistemleri Harmony OS’i cilalamak da olabileceği düşünülüyor.


Yorum Gönder

0 Yorumlar