iPad Mini 6 Tasarımı Ortaya Çıktı

iPad Mini 6 Tasarımı Ortaya Çıktı

Daha yeni iPad Mini hakkında sahte görüntüler ortaya çıkmıştı. Cihazın kalın çerçevelere sahip olacağı ve ana ekran düğmesinin önceki modellere benzer şekilde fiziksel bir düğmeye sahip olacağına işaret edilmişti. Yeni ortaya çıktığı kadarıyla görseller daha farklı bir tasarımı ortaya koyuyor. İşte iPad Mini 6 hakkında en son ortaya çıkan detaylar ve görüntüler:

Gizmochina tarafından elde edilen cihazın görüntülerinde 2020 yılında piyasaya sürülen iPad Pro ve iPhone 12 serisinin tasarım çizgisine bağlı kalındığını görüyoruz. Üst kısımda konumlandırılan güç düğmesi ve yan tarafta yer alan ses düğmelerine yer veriliyor. Özçekim kamerası ön tarafta yer alıyor ancak önceki raporlara göre daha farklı şekilde.

Ekran tarafında parmak izi okuyucusunun yer alacağı belirtiliyor. Bir diğer yandan MacOtakara iPad Air 3 tasarımına bağlı kalınacağı ve ana ekran düğmesinde konumlandırılan Touch ID’nin tekrar geri döneceğini iddia ediyor.

Yeni iPad Mini 6’nın daha önce ortaya çıkan bilgiler ışığında 8.5 inç ya da 9 inçlik bir ekrana sahip olacağı bekleniyor. Cihaz aynı şekilde Lightining girişi ile piyasaya sürülecek ve Ming-Chi Kuo’ya göre yeni iPad Mini modelinin yanında Mini LED ekranlı bir iPad de yolda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar