MSI’dan Hem Tablet Hem de Dizüstü Olabilen Bilgisayar Geliyor!

MSI’dan Hem Tablet Hem de Dizüstü Olabilen Bilgisayar Geliyor!

MSI ürün gamına iki yeni cihaz daha ekledi. Profesyonel kullanıcılara yönelik olan bu iki yeni cihazın öne çıkan yönü ise kesinlikle istendiğinde katlanıp dizüstünden tablet formuna geçebiliyor olması. MSI Summit serisi için iki yeni cihazı görücüye çıkarttı.

İşte Summit E13 Flip Evo ve Summit E16 Flip modelleri ve özellikleri:

Cihazların her ikisi için de ne fiyat bilgisi ne de çıkış tarihi belli değil ancak şık tasarıma sahip cihazlar kullanıcıları tatmin edecek özelliklere sahipler. Her iki modelde de 16:10 en boy oranı tercih edilmiş. Kullanıcılara daha az kaydırma ve çoklu görev özellikleri sunan bu ekran aynı zamanda 4.096 basınca kadar dayanıklı ve MSI’ın patentli MPP 2.0 kalemi ile destekleniyor.

İki model birbirine benzer özellikler taşıyor. Örneği ikisinde de toplantılar düşünülüyor ve bunlar odağında özellikler ekleniyor. Kamerada gürültü azaltma teknolojisine yer veren MSI, bilgisayarları için 20 saatlik kullanım ömrü sunuyor ve bu kağıt üzerinde kalmazsa oldukça iyi bir sayı.

E13 Flip Evo modeli adından da anlaşılacağı üzere Intel’in Evo programına bağlı ve onaylanmış bir cihaz. Aynı şekilde hızlı yanıt verme perofrmansı, hızlı önyükleme süresi, tüm gün kullanım ve Thunderbolt 4 çıkışına sahip. Bunun yanı sıra Wi-Fi 6 bağlantısını destekliyor. MSI yüzde 10 oranında daha yüksek performans sunduğu söylediği bu model için beklentiyi yükseltiyor.

E16 Flip modelinde ise diğer modele kıyasla daha ‘üstte’ konumlandırılıyor. İçerik oluşturma için ‘en iyi Nvidia grafik kartını’ içereceğini söyleyen MSI, konferans konuşmaları için dört mikrofonu cihaza eklemiş. Bu cihazda da Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.2 teknolojileri destekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar