OnePlus Nord LE Ortaya Çıktı OnePlus Nord LE Ortaya Çıktı

OnePlus Nord LE Ortaya Çıktı

OnePlus yeni bir model ile karşımıza çıkıyor. Bu yeni model OnePlus Nord LE, normalden biraz farklı olarak duyuruldu. Şaşırtıcı olan modelin kendisi tanıdık olmasına rağmen bir adet üretilecek olması.

"Sınırlı üretim" genelde belirli sayıda üretilen modellerde kullanılmakta. OnePlus Nord LE ise, sınırlı üretim ismini bir adım öteye taşımış gibi. Nitekim bu yeni akıllı telefon gerçekten bir adet üretilecek. Çekiliş ile bir talihliye verilecek olan modelin özellikleri de açıklandı.

Snapdragon 765G SoC'den güç alan akıllı telefon 90Hz AMOLED ekran, 48MP dörtlü kamera sistemi, 4115 mAh batarya ve 30W hızlı şarj desteği ile gelecek.

Özellikler aslında daha önceki OnePlus Nord modeli akıllı telefon ile aynı. Peki yeni olan ne var? Aslında sadece renk gibi görünüyor. Çinli üretici LE modelinde renk değişikliği yapmış ve gerçekten bir adet üretmiş. İsimdeki LE ise "Literally Only One Edition" yani gerçekten bir adet üretildiğini vurgulayan, sınırlı üretimin de ötesinde oluşunu temsil ediyor.

Maviden, sarıya geçişli renkler kullanılacak olan akıllı telefonun yeni talihlisi instagram üzerindeki katılımcılardan oluşacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar