Oppo Enco Buds Kulaklığı Ortaya Çıktı Oppo Enco Buds Kulaklığı Ortaya Çıktı

Oppo Enco Buds Kulaklığı Ortaya Çıktı

Kablosuz kulaklık pazarında uygun fiyatlı ürünleriyle dikkat çeken Oppo yepyeni bir kulaklık üzerinde çalışıyor. Evan Blass tarafından Twitter hesabı üzerinden paylaşılan kulaklık, bir telefona bağlanırken görüntüleniyor. Oppo Enco Buds olarak adlandırıyor yeni bir tasarımı da işaret ediyor.

Kulaklıklar oval yapıda ve kulaklık uçlarında silikon bir başlık bulunuyor. Bu sayede kulağa daha iyi oturan kulaklıklar, Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olacak. Yumurta tasarımına sahip olan şarj haznesi ise kulaklığın üst kısmındaki tasarıma bağla olarak geliştirilmiş görünüyor. Kulaklık 20 saatlik bir batarya ömrü sunuyor.

Kulaklığın tam şarjı için 2 saat beklemek gerekiyor ve USB-C kullanılarak cihaz şarj oluyor. Kulaklığın sızdırılan görsellerinde beyaz rengine sahip olsa da yine de farklı renk seçeneklerinin de sunulması bekleniyor. Kulaklık hakkında sızdırılan detaylar bu şekilde oluyor. Cihazın yakın zamanda Oppo’nun yapacağı bir etkinlik ile Oppo Reno 6 serisi ile tanıtılması bekleniyor.

Oppo hatırlarsanız uzun bir zamandır katlanabilir telefonu hakkında yapılan paylaşımlarla gündeme geliyor. Merakla beklenen cihazın da diğer konsept tasarımlar gibi yenilikçi ve dikkat çeken bir tasarıma sahip olacağı yönünde fikirler bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar