POCO F3 ve POCO X3 Pro için Türkiye Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı POCO F3 ve POCO X3 Pro için Türkiye Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

POCO F3 ve POCO X3 Pro için Türkiye Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Kısa süre önce beklenen adım resmi olarak atıldı ve POCO F3 ile POCO X3 Pro telefon modelleri için Türkiye lansman tarihi açıklandı.

Kısa süre önce sizlere Türkiye’deki resmi MIUI Global ROM sayfası üzerinden aşağıdaki modellerin yakında Türkiye pazarına gelebileceğini aktarmıştık:

-Xiaomi Mi 11
-Xiaomi Mi 11 Lite
-POCO X3 Pro
-POCO F3

İşte bu modellerden POCO F3 ile POCO X3 Pro, resmi olarak 29 Nisan tarihinde Türkiye için tanıtılıyor. Firma 29 Nisan saat 15:00’te bir online lansman düzeliyor.

Türkiye fiyatlarını ve raflara çıkış tarihlerini bu lansmanda öğreneceğimiz telefonlar hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar ise burada yer alıyor

Burada daha önce de söylediğimiz gibi özellikle fiyat performans oranlarının yüksek olmasını beklediğimiz Mi 11 Lite, POCO X3 Pro ve POCO F3 öne çıkacak izlenimi oluşturuyor.

Xiaomi Türkiye’den Mi 11 ve Mi 11 Lite modelleri içinse halen resmi bir açıklama gelmiş değil. Ancak bunun da çok uzak olmadığını düşünüyoruz.

Türkiye’de fabrika açarak akıllı telefon üretmeye başlayan şirket, Türkiye’ye büyük önem veriyor ve ürün gamını daha da büyütmek istiyor. Firmanın Türkiye’de en son satışa çıkan ürünü ise hatırlarsınız Mi Band 6 akıllı bileklik olmuştu.

Yorum Gönder

0 Yorumlar