realme Buds Air 2 Neo Şık Görünümüyle Geliyor! realme Buds Air 2 Neo Şık Görünümüyle Geliyor!

realme Buds Air 2 Neo Şık Görünümüyle Geliyor!

Realme Buds Air 2 Neo çok yakında karşımıza çıkıyor. 7 Nisan 2021 tarihinde satışa çıkan kulaklık şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Bir Facebook gönderisinde Realme, yeni kulaklık modelinin Pakistan’da ilk kez piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bildiğiniz üzere Hindistan’da piyasaya sürülen kulaklık yavaş yavaş başka ülkelere doğru genişliyor.

Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan Realme Buds Air 2 Neo’nun, kısa süre önce Hindistan’da piyasaya sürüldüğünü hatırlatalım. Kulaklık 45 dolarlık fiyatıyla pazara oldukça rekabetçi bir giriş yaparken, diğer ülkelere de yavaş yavaş olaşıyor. Bu kapsamda kulaklığın 10mm dinamik bas güçlendirme sürücüleri bulunuyor ve söylendiği kadarıyla kulaklık 28 saatlik bir kullanım sunuyor.

Kulakılığın üst kısmında yer alan renkli görünüm kulaklığı çok şık bir hale getiriyor. Uygun fiyatlı görünümden çıkmasını sağlayan bu tasarım kulaklığı üst segment bir cihazmış gibi gösteriyor. Kulaklığın kutusu ayrıcı yumurta formunda ve iç kısmında fiziksel bir buton taşıyor. Öte yandan kulaklık Buds Q’ya çok benziyor diyebiliriz.

Hatırlatmak gerekirse her geçen gün kablosuz kulaklık piyasasına talep artıyor. Yalnızca Apple ve Samsung gibi dev teknoloji şirketlerinin ürünleri değil aynı zamanda pazarda yeni yeni kendini gösteren markalar da oldukça iyi istatistikler açıklıyor. Haliyle ilerleyen dönemde kablosuz kulaklık kullanıcılar tarafından daha da tercih edilebilir olacak gibi duruyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar