Realme Buds Q2 Ortaya Çıktı. Realme Buds Q2 Ortaya Çıktı.

Realme Buds Q2 Ortaya Çıktı.

Realme, kablosuz kulaklık serisine bir yenisini daha ekledi. Bütçe dostu fiyata sahip Realme Buds Q2, şık tasarımıyla resmiyet kazandı.

Akıllı telefonlarıyla kısa sürede popülerlik yakalayan Realme, aynı performansı giyilebilir teknolojik ürünleriyle de sergiliyor. Akıllı saat, bileklik ve kulaklıklarıyla da karşımıza çıkan Realme, şimdi yeni bir ürününü daha duyurdu. Kullanıcıların merakla beklediği Realme Buds Q2 beklendiği gibi bugün tanıtıldı.

Çinli üretici geçtiğimiz yıl karşımıza Realme Buds Q kulaklığıyla çıkmıştı. Kullanıcılar tarafından dikkat çeken bu kulaklık, fiyatıyla da rakiplerine göz dağı verdi. Şimdi ise Realme, kablosuz kulaklık serisini yeni bir modeliyle güncelledi. Realme Buds Q2, yine şık tasarım ve bütçe dostu fiyatla geldi.

Bir önceki modelde olduğu gibi Buds Q2’de bütçe dostu fiyatlandırmasını koruyor. Öte yandan Realme bu kulaklıkta da ince ve hafif bir tasarıma yer veriyor. Serinin en yeni modeli sadece 4.1 gram ağırlığında.

Donanım özellikleri açısından ise bu kulaklık, içerisinde Bass Bosst + adı verilen bir ses sistemi ile geliyor. 10mm’lik boyuta sahip olan bu ses sistemi, özellikle yüksek seste şarkı dinleyen kullanıcılara üst düzey bir deneyim vaat ediyor.

Ancak Realme’nin yeni kulaklığı bazı dezavantajlara da sahip. Örneğin aktif gürültü engelleme özelliği Buds Q2’de ne yazık ki bulunmuyor. Fakat şirket buna alternatif olarak Çevresel Gürültü Engelleme özelliğine yer veriyor. Bu, adından da anlaşılacağı üzere çevredeki rahatsız edici gürültüleri en aza indirerek kullanıcıya iyi bir konuşma deneyimi sağlıyor.

Realme Buds Q2 hızlı şarj ile geliyorBağlantı özellikleri açısından Realme Buds Q2’de Bluetooth 5.0 desteği mevcut. Bu sayede kulaklığın kapsama alanı da 10 metrenin üzerine kadar çıkabiliyor. Yani telefonunuz salondayken, kulaklığı mutfak ya da farklı odada da kullanmak mümkün.

Realme’nin bütçe dostu kulaklığı aynı zamanda IPX4 toz ve su geçirmezlik sertifikasını sahip. Ancak bu, yalnızca hafif yağmur veya benzeri gibi küçük sıçramaları engelleyebiliyor.

Pil ömrü açısından ise Buds Q2, şarj kutusuyla birlikte 20 saate kadar kullanım sunmakta. Bunun yanı sıra bütçe dostu bu kulaklık, 10 dakika dolumla 120 dakikaya kadar hızlı şarjı da destekliyor.

Şık tasarıma ve dokunmatik yüzeye sahip olan Buds Q2, siyah ve mavi renk seçenekleriyle geliyor. Kulaklığın fiyatı ise 38 dolarlık bir maliyete sahip.

Yorum Gönder

0 Yorumlar