Realme Watch 2 Özellikleri Ortaya Çıktı Realme Watch 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme Watch 2 Özellikleri Ortaya Çıktı

Realme Watch 2 için detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Akıllı saat pazarında dikkat çeken isimlerden olan Realme, yeni bir ürün çıkartmaya hazırlanıyor. Akıllı saat genel anlamda Apple Watch ile benzerlik taşıyor olsa da ‘fiyat ve özellikler’ açısından ayrılıyor. İşte Realme Watch 2 hakkında bildiğimiz her şey:

Kare bir tasarıma sahip olacak bu akıllı saat 1.4 inçlik 320 x 320 piksel renkli bir ekran üzerine kurulu. Dokunmatik ekrana sahip olan cihaz aynı zamanda 257.6 x 35.7 x 12.2 mm boyutlarında konumlandırılıyor.

305 mAh bataryası bulunan cihazın aynı zamanda 12 günlük bir kullanım sunduğu göz önüne alındığında oldukça rekabetçi bir cihaz olacağını söyleyebiliriz. Cihaz standart silikon ve spor bir kayışa sahip olacak ancak başka seçenekler de sunulabilir.

Bu akıllı saat haleflerine göre daha uygun fiyatılı olacağı söyleniyor ve kandaki oksijen oranını ölçebilmesinin yanında, nabzı da ölçebilecek. Öte yandan toplamda 90 farklı sporu bünyesinde tanımlı şekilde sunacak ve kullanıcının yaptığı egzersizleri izlemesi sağlanmış olacak.

Cihaz hakkında şu anlık elimizdeki veriler bu şekilde ancak ilerleyen günlerde tanıtılması beklenen bu akıllı saatin uygun fiyatlı olması ve yukarıdaki özellikleri sunması diğer modellerden ayrılmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar