Renault ve Dacia'dan Nisan Kampanyası

Renault ve Dacia'dan Nisan Kampanyası

İlkbahar aylarının gelmesiyle beraber otomobil pazarında da bir hareketlilik yaşanmaya başladı. Birçok marka yeni modelleri için kampanya düzenliyor. Bu markalara Renault ve alt markası Dacia da yeni fırsatlarla katkıda bulunuyor.
Dacia ve Renault Nisan kampanyası ile yüzleri güldürüyor!

İlk olarak Renault'un Nisan ayı kampanyasına göz atalım. Marka 3 otomobilini özel kampanya fiyatı ile satıyor:

  • Nisan ayı boyunca Türkiye’nin dört bir yanındaki Renault bayilerine gelenler, sınırlı sayıdaki Yeni Megane Sedan modeline 194 bin 900 TL’den başlayan fiyat ve aylık 2 bin 500 TL taksit avantajlarından yararlanabiliyor.
  • B-HB segmentinin açık ara lideri olan Yeni Clio, 153 bin 900 TL’den başlayan fiyat ve 2 bin TL taksit fırsatıyla bayilerde sahiplerini bekliyor.
  • 2020 model yılı Kadjar modelleri ise Nisan ayına özel 332 bin TL’den satışa sunuluyor.

Dacia cephesinde ise markanın Sandero, Duster ve Dokker modellerinde cazip fiyat ve kredi avantajları bulunuyor. İşte bu kampanya ile ilgili detaylar:

Nisan ayında Dacia yetkili satıcılarına gelenleri bahar fırsatları karşılıyor. Yeni Sandero’nun sınırlı sayıdaki Comfort 1.0 SCe 65 bg versiyonuna özel 152 bin 900 TL fiyat sunulurken, modern ihtiyaçları yeniden tanımlayan modele günlük 69 TL ödeme ile sahip olunabiliyor.
  • Nisan ayı boyunca 2020 model yılı Duster Comfort ECO- G 115 bg 4x2 versiyonu, 172 bin TL’den sahiplerini bekliyor.
  • 2020 model yılı Sandero Ambiance 1.0 Sce 75 bg vesiyonu, 121 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
  • Dokker Combi Ambiance ECO-G 110 bg versiyonu ise 136 bin 900 TL’lik avantajlı fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.
Elbette kampanya detayları için Dacia bayilerine başvurmanız gerekiyor. Eğer bugünlerde sıfır otomobil almayı planlıyorsanız ve aklınızda Dacia modellerinden biri varsa bu kampanyadan faydalanmayı unutmayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar