Samsung Galaxy A82 Dönen Kamerası İle Çok Konululacak

Samsung Galaxy A82 Dönen Kamerası İle Çok Konululacak

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, amiral gemilerinin ardından orta seviye modellere yöneldi. Halihazırda Galaxy M62 ve M42 cihazlarını geliştiren Samsung, aynı zamanda Galaxy A82 üzerine de çalışıyor. Yeni modelin özelliklerinin bazıları ise internete sızdırıldı.

Samsung Galaxy A82 özellikleri ise şu şekilde olması bekleniyor

Daha önce BIS sertifikasını alan Samsung Galaxy A82, aynı zamanda Geekbench performans testlerinde de görünmüştü. Şimdi ise cihaz, temel özellikleriyle Google Play Console‘da ortaya çıktı. Donanım ayrıntılarıyla birlikte cihazın ön tasarımı da göründü.

Play Console’daki özelliklere göre Galaxy A82’nin SM8150P yonga setinden güç alacağını gösteriyor. Bu model numarası, daha önce Galaxy Note 10’dan aşina olduğumuz Snapdragon 855 Plus yonga setine işaret ediyor.

Buna ek olarak Samsung’un orta segmenli akıllı telefonu iki farklı RAM seçeneği ile karşımıza çıkacak. Geekbench listesinde bunlardan birinin 4 GB olduğunu ortaya çıkarırken; Google Play listesi de 6 GB’lık modelin varlığını doğruladı.

Ek özellikleri ile ”A” serisinin en yeni üyesi 1080 x 2400 piksel çözünürlük ve 450 ppi renk yoğunluğu destekleyen bir ekranla gelecek. Kutudan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan Samsung Galaxy A82, aynı zamanda Bluetooth 5.0 bağlantısını da destekleyecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar