Samsung Galaxy A Quantum 2 Geliyor! Samsung Galaxy A Quantum 2 Geliyor!

Samsung Galaxy A Quantum 2 Geliyor!

Samsung'un Galaxy A Quantum 2 bir diğer adıyla Galaxy A82 (SM-A826S) akıllı telefon üzerinde çalıştığı uzun bir süredir konuşuluyordu. Şimdi ise Galaxy Quantum 2'nin basın görüntüsü olduğu söylenen Google Play Console'da ortaya çıktı.

Google Play Console sayesinde , telefonun 6GB RAM ile geleceğini ve AMOLED ekrana sahip olacağı ortaya çıktı. Sızıntılara göre bu ekran 1080 x 2400 çözünürlüğünde olacak. Android 11 ile kutusundan çıkacak olan telefon yonga seti ile de dikkat çekecek.

Sızıntılara göre telefon; 2,96 GHz'e kadar saat hızına sahip Snapdragon 855+ yonga seti tarafından desteklenecek. Galaxy A Quantum, Exynos 980 SoC tarafından desteklenen Galaxy A71 5G'nin bir versiyonuydu. Görünüşe göre Samsung, bu telefonda X50 5G modeme sahip ve fiyatı da uygun olan SD 855+ yonga setini kullanacak.

Daha önceki söylentiler, telefonun ana arka kamera için 64MP Sony IMX686 sensörüne sahip olacağını ve Bluetooth SIG listesinde Bluetooth 5.0 desteğini ortaya çıkarmıştı. Telefonun Kore'deki Quantum sürümü, gelişmiş güvenlik için QRNG (Quantum Random Number Generator) yongasıyla birlikte geleceğine kesin gözüyle bakılıyor..

Galaxy A82 / Galaxy A Quantum 2'nin bazen Q2 veya Q3 2021'de tanıtılması bekleniyor. Fiyat konusunda da nispeten uygun olacak olan bu telefon Samsung'un gizli silahı olabilir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar