Samsung Yüksek Çözünürlüklü Monitörlerini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor! Samsung Yüksek Çözünürlüklü Monitörlerini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Samsung Yüksek Çözünürlüklü Monitörlerini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor!

Samsung’un dünyanın ilk “TUV Akıllı Göz Koruma” sertifikasına sahip monitörleri, ergonomik ambalaj ve eşsiz profesyonel performanslarıyla iddialı gibi bir görüntü deneyimi sunuyor.

Samsung Electronics, 2021 model yüksek çözünürlüklü monitör serisini duyurdu. Bu yılın modelleri, gelişmiş ergonomik tasarımla gerçeğe yakın görüntü kalitesi ve daha fazla kullanım kolaylığı sunuyor. Yeni monitör serisi, tüm çalışma ortamlarına ve evlere uyum sağlıyor.

Samsung, görüntü kalitesinin yanı sıra rahat ve ergonomik tasarım arayan günümüz işletme ve tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla S8, S7 ve S6 olmak üzere üç ayrı seride toplam 12 yüksek çözünürlüklü monitör modelini piyasaya sürüyor.

Tüm modeller, canlı ve hareketli görüntü kalitesi için 1 milyarın üzerinde rengin görüntülemesini sağlayan HDR 10 teknolojisine sahip. Profesyonel çalışma ortamları için tasarlanmış 178 derecelik geniş görüntüleme açısıyla ekranlar; canlı renkler, görüntü netliği ve her açıdan kusursuz bir izleme deneyimi sunuyor.

Samsung Electronics Görsel Ekranlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Hyesung Ha, konuyla ilgili açıklamasında, “Daha yüksek çözünürlüklü monitörlere olan talep artmaya devam ediyor. Biz de Samsung olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yeni ürünlerle bu pazarda öncülük etmeye devam ediyoruz. Yüksek çözünürlüklü monitörlerden oluşan 2021 monitör serimiz, göz kamaştıran görüntü kalitesi sunuyor. Gelişmiş performansının yanı sıra çevreye duyarlı aerodinamik tasarımıyla kullanım rahatlığı sağlıyor.” dedi.

Serideki tüm monitörlerin, sektörde bir ilk olarak TUV Rheinland tarafından verilen “Akıllı Göz Koruma” sertifikası da bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar