TCL 20 Pro 5G, TCL 20L+ ve TCL 20L Ortaya Çıktı TCL 20 Pro 5G, TCL 20L+ ve TCL 20L Ortaya Çıktı

TCL 20 Pro 5G, TCL 20L+ ve TCL 20L Ortaya Çıktı

Önde gelen teknoloji şirketlerinden TCL, üç yeni 20 Serisi akıllı telefonunu tanıttı. TCL 20 Pro 5G (üstte), TCL 20L+ ve TCL 20L olmak üzere bu yeni mobil cihaz üçlüsü, bu yılın başlarında CES 2021’de duyurulan TCL 20 5G ve TCL 20 SE’ye katılarak şirketin artan değerini, performansını ve inovasyon vaatlerini pekiştiriyor. Ek olarak cihazlar uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Büyük ekran, ideal kamera ve pil performansları ile dikkat çekiyor…

Serinin öne çıkan görsel zenginliği, TCL’in gelişmiş ekran optimizasyonu teknolojisi NXTVISION tarafından sunuluyor. Bu özel deneyim, gerçek hayattaki görsel deneyimleri geliştirmek için daha keskin ayrıntılar ve daha fazla kontrast sunuyor. NXTVISION ayrıca göz yorgunluğunu ve mavi ışığı azaltmak için yüksek düzeyde göz koruması sağlıyor. Bu arada şirketin genişleyen akıllı telefon yelpazesi de ilgi çekiyor.

20 Serisi’nin tamamı, Google tarafından Android Enterprise Tavsiye Edilen cihazlar olarak teyit edilmiş durumda. Google tarafından önerilen cihazlarıyla TCL, bu alandaki seçkin şirketler grubuna katılıyor. Android Enterprise Tavsiyeleri, Google tarafından yürütülen ve sıkı bir test süreciyle desteklenen en iyi uygulamaları ve ortak gereksinimleri belirliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar