Vivo Y20s [G] Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri Vivo Y20s [G] Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri

Vivo Y20s [G] Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri

Akıllı telefonlar arasına Vivo tarafından yeni bir model daha eklendi. Vivo Y20s [G] adı verilen telefon orta segmentte konumlandırılıyor ve dikkat çeken bazı özellikleri de bünyesinde topluyor.

Tasarımsal olarak fark yaratmayan telefonun tam ortada konumlandırılan 8 Megapiksellik bir ön kamerası bulunuyor. 6.51 inçlik ekranı bulunan telefonun 60Hz ekran tazeleme hızı ve 1600 × 720 piksel çözünürlüğü bulunuyor.

Parmak izi okuyucusuna yan taraftaki tuşta yer veren şirket, 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla bizleri karşılıyor. Telefonun ana kamerası 13 Megapiksel ve diğer kameraları ise 2’şer Megapiksellik iki kamera şeklinde oluyor.

Telefonda aynı zamanda 5.000 mAh batarya bulunuyor ve bu batarya 18W hızlı şarj ile destekleniyor. Telefon bu özellikleriyle birlikte 10 Nisan 2021 tarihinde ön siparişe açıldı. İki renk seçeneği sunulan telefonda siyah ve mavi renkleri bulunuyor ve 206 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıkıyor.

Telefon kutudan 3.5mm kulaklık girişi ile çıkıyor ve Android 11 tabanlı FuntouchOS 11 arayüzü ile kullanıcıyı karşılıyor. MicroSD kart desteği de telefon modelinde sunuluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar