Xiaomi Adeta Zirveye Oynuyor Xiaomi Adeta Zirveye Oynuyor

Xiaomi Adeta Zirveye Oynuyor

Xiaomi tarafından düzenlenen Mi Fan Festivali büyük ilgi gördü. 1 hafta süren etkinlikte 1.94 milyondan fazla Xiaomi ürünü satıldı. Çinli üreticiden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Küresel teknoloji lideri Xiaomi, 59 ülkede 70'in üzerinde çevrimiçi ve 300'ün üzerinde çevrimdışı iş ortağı ile iş birliği gerçekleştirerek 6 Nisan'da başlayan ve 12 Nisan’da sona eren küresel alışveriş etkinliği Mi Fan Festivali (MFF) düzenledi.

Hindistan dışında yer alan bu pazarlarda, 6-12 Nisan tarihleri arasında yaklaşık 3,05 milyon akıllı telefon ve 1,94 milyon ekosistem ürünü satıldı. Xiaomi'nin herkese inovasyon ve akıllı yaşam tarzı sağlama konusundaki kararlılığını yansıtan Mi Fanları ve tüketiciler, Xiaomi'nin akıllı cihazlarına büyük bir ilgi gösterdi.

Festival süresi boyunca 794.000 akıllı yaşam cihazı ve 799.000 akıllı giyilebilir cihaz satıldı.

Geleneksel olarak her yıl düzenlenen etkinlik, Xiaomi'nin kullanıcılarıyla arkadaşlık kurmadaki başarısını gösteriyor. Xiaomi'nin Kurucusu, Başkanı ve CEO'su Lei Jun, 6 Nisan'da Çin'de düzenlenen MFF partisinde şunları söyledi: "Geriye dönüp geçtiğimiz 11 yıla baktığımda kullanıcılarımızla sonsuza kadar arkadaş olmayı tercih ederek çok doğru bir adım atmış olduğumuzu görüyorum. Bu süre zarfında çeşitli zorluklarla karşılaştık, ancak Mi Fanları her seferinde özverili destekleri ve yardımlarıyla dostluklarını gösterdiler.”

Lei Jun ayrıca, Mi Fanlarıyla yaptığı görüşmelerde "Ar-Ge alanında kullanıcı katılımı" modeline sadık kalınacağını ve Mi Fanlarının Xiaomi ürünlerinin geliştirilmesinde önümüzdeki on yılda da büyük rol oynamaya devam edeceğini birçok kez dile getirdi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar