Xiaomi Mi Mix 4 Tasarımı Ortaya Çıktı Xiaomi Mi Mix 4 Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Mix 4 Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Mix 4 tasarımı hakkında uzun zamandır bazı sızıntılar ve söylentiler internet aleminde dolaşıyor. Büyük çoğunlukla telefonda önceki nesilden ayrılan bazı detaylar yer alıyor olsa da tasarımsal olarak çok spekülasyon vardı. Özellikle akıllı telefon sızıntılarıyla bilinen Ice Universe, Twitter hesabı üzerinden telefonun ‘olası’ tasarımını paylaştı.

Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi geçen haftalarda Mi Mix Fold modelini tanıtmıştı. Türkiye pazarında da aktif bir üretim merkezi kurmaya başlayan Xiaomi, dünyada da dikkat çeken cihazlara imza atıyor. Onlardan biri olması beklenen Mi Mix 4 modeli için geri sayım başlamış olabilir. Zira telefonun bu yılın ilerleyen aylarında tanıtılması bekleniyor.

Telefonun güvenilir kaynaklara göre çerçeve tasarımında ince çizgiler yer alacak. Standart telefonlara göre daha geniş bir gövdeye sahip olduğu görülen render görsellerinde telefonun yalnızca ön kısmına göz atabiliyoruz. Öte yandan telefonda Snapdragon 888 işlemcisinin yer alacağı ve yüksek hızlı şarj desteğinin de sunulacağı bekleniyor.

Söz konusu modelin uzun bir süredir merakla beklendiğini belirtelim. Şirketin yeni çıkan haberlere göre Huawei ve Apple gibi kendi mobil işlemcisini geliştirdiği aktarılıyor. Bu işlemciye sahip telefonlar ise birkaç yıl içinde karşımıza çıkacak deniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar