Yüksek Kapasiteli Samsung Galaxy M32 Geliyor Yüksek Kapasiteli Samsung Galaxy M32 Geliyor

Yüksek Kapasiteli Samsung Galaxy M32 Geliyor

Orta sınıfta beklediğinden daha fazla satış rakamlarına ulaşan Samsung, çalışmalarına devam ediyor. Güney Koreli üretici, özellikle orta sınıfta büyük bataryalı akıllı telefonları ile dikkat çekiyor. Pek çok Galaxy A ve M serisi telefon, 4500 mAh veya daha büyük pile sahip. Bu cihazların arasına bir de Samsung Galaxy M32 katılıyor. Akıllı telefonun batarya kapasitesi ortaya çıktı.

Samsung’un üzerinde çalıştığı Galaxy M32’nin bataryası, güvenlik sertifikası şirketi olan DEKRA tarafından ortaya çıktı. EB-BM325ABN model numaralı akıllı telefon, 5.830 mAh batarya kapasitesine sahip. Ancak Samsung, M32’yi büyük ihtimalle 6.000 mAh batarya kapasiteli şeklinde pazarlayacak.

Galaxy M32 olması beklenen cihazın hızlı şarj desteği hakkında kesin bir bilgi yok. Ancak Galaxy F41 modeli de benzer bir batarya kapasitesi ile geliyor ve 15W hızlı şarj desteğine sahip. Samsung Galaxy M32, büyük olasılıkla bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy A32’yi temel alacak.

Beklentiler, M32’nin 90 Hz yenileme hızına sahip 6.4 inç Super AMOLED ekranla gelmesi yönünde. Mediatek Helio G80‘den güç alması beklenen cihaz, kutudan Android 11 ve One UI 3 ile çıkacak. Akıllı telefonun, arka tarafta dörtlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapması bekleniyor. Söylentiler, ana kameranın 64 Megapiksel olacağı yönünde. Beklentiler, diğer üç kameranın 8 Megapiksel, 5 Megapiksel ve 5 Megapiksel olması yönünde.

Samsung Galaxy M32, tüm bunlara ek olarak Wi-Fi 5.0, Bluetooth 5.0 ve USB Type-C girişi ile gelecek. Galaxy M32’nin çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok.

28 Nisan’da da Samsung Galaxy M42 duyurulacak. M serisinin ilk 5G destekli akıllı telefonu olan M42, Snapdragon 750G‘den güç alıyor. AMOLED ekran ile gelmesi beklenen telefonun fiyatı hakkında bir bilgi yok.

Yorum Gönder

0 Yorumlar