Netflix'ten Yeni Hamle! Süper Lig Yayın Hakları İçin Görüşme Talep Etti

Netflix'ten Yeni Hamle! Süper Lig Yayın Hakları İçin Görüşme Talep Etti

Ülkemizdeki abone sayısını günden güne arttıran Netflix müthiş bir gole imza atmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar ürettiği sayısız içerikle Türkiye'de önemli kitlelere erişen Netflix yılın hamlesini gerçekleştirmek üzere.

Eğer iletilen bilgiler doğruysa Netflix Süper Lig'in yayın haklarını satın almak için görüşme talep etmiş. Eğer görüşme olumlu geçer ve taraflar anlaşırsa Netflix yayın haklarını eline almış olacak.

Peki böyle bir durumda Netflix'in Süper Lig Paketi için ekstra bir ücret ödeyecek miyiz? Ya da Netflix'i izlemek için ekstradan bir alıcıya ihtiyacımız olacak mı?

Şimdilik bu soruların yanıtını bizler de bilmiyoruz. Fakat Netflix'in Süper Lig'in yayın haklarını alması muazzam bir hamle olacaktır.

Malum Süper Lig'in yayın hakları yıllardır Bein Sports'ta bulunuyor. İşin aksi yanı kimse Bein Sports'un verdiği hizmetten memnun da değil. Özellikle de dijital olarak satılan paketlerden.

Bein Sports sunucuları bazı maçlarda yetersiz kaldığı için donmalar, kasmalar hatta ve hatta yayından atmalar kaçınılmaz hale geliyor. Buna direkt olarak paranızla rezil olma da diyebilirsiniz.

Muhtemelen Netflix maçların online yayın haklarını satın alsa dahi Bein Sports'tan çok daha kaliteli bir hizmet sunacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar