Samsung Galaxy S21 FE Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı Samsung Galaxy S21 FE Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21 FE Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Galaxy Note 7'de yaşanan talihsizliğin ardından Samsung, Galaxy Note FE (Fan Edition) isminde Note 7'deki hataları düzelten bir model piyasaya sürerek kullanıcıları geri kazanmaya çalışmış ve başarılı olmuştu. Geçtiğimiz sene ise Galaxy S20 ve Galaxy Note10 modelleri için piyasaya sürülen FE modelli telefonlar da fiyat/performans oranı sayesinde çokça tercih edilmiş ve bu iki model geçtiğimiz yıl Samsung'un en başarılı modelleri arasına girmeyi başarmıştı.

Samsung'un güncel amiral gemisi telefonları olan S21 serisi telefonların piyasaya çıkmasının üzerinden çok geçmemesine rağmen Samsung'un Meksika web sitesinde S21 ailesinin yeni üyesi olan S21 FE görüldü.

Daha öncesinde S21 FE söylentileri bulunuyordu ancak sadece söylenti olarak kalıyordu, S21 FE'nin Samsung Meksika web sitesinden görülmesi ile birlikte bu söylentiler bir nebze kesinliğe kavuşmuş oldu. Bu arada maalesef ki sitede S21 FE'nin özellikleri görünmüyor, ancak cihazla ilgili elimizde bazı bilgiler var.

S21 FE özellikleri ise şu şekilde;

90Hz 6.5inç Full HD+ Super AMOLED HDR ekran

6GB RAM ve 128GB/256GB depolama

Snapdragon 870 Exynos 2100

Ekranda delikli formda 32MP öz çekim kamerası

Telefon ile ilgili elimizde olan bilgiler şimdilik bu kadar. Ağustos 2021'de duyurulması beklenilen S21 FE, Samsung için "yaz telefonu" konumunda olabilir. S20FE'nin geçtiğim yıl Eylül ayında piyasaya sürüldüğünü göz önünde bulundurursak aslında bu düşünce pek de yanlış olmaz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar