Sony’den Yeni X-Serisi Kablosuz Hoparlör Sony’den Yeni X-Serisi Kablosuz Hoparlör

Sony’den Yeni X-Serisi Kablosuz Hoparlör

Sony’nin yeni piyasaya çıkan X-Serisi hoparlör yelpazesi, hayatı dolu dolu ve ultra sesli yaşayan kullanıcılar için uzun yıllar hatırlanacak anılar vadediyor…

Sony’nin XP700, XP500 ve XG500’den oluşan yeni X-Serisi hoparlörleri, kullanıcılara müziği sonuna kadar açıp bütün gece net ve zengin bir ses deneyimi yaşatırken, özel tasarımı sayesinde her türden müziğe can veren güçlü ve kapsama alanı geniş bir ses sistemi sunuyor.

İster içeride ister dışarıda tek başınıza ya da arkadaşlarınızla dinleyin, yeni X-Serisi hoparlörler herkesin tarzına son derece uyumlu tasarımıyla göze çarpıyor. Bu sayede kullanıcılar, ses kalitesi, taşınabilirlik, dayanıklılık ve aydınlatma bakımından sunulan çok çeşitli seçenekler arasından kendi tarzına en uygun hoparlörü seçebiliyor.

Hoparlörlerin hepsinde, Sony’nin yenilikçi X-balanced Hoparlör Üniteleri bulunur. Dairesel olmayan diyafram, hoparlörün alanını maksimize ederek ses basıncını artırırken daha az distorsiyon oluşmasını sağlar; bu da hangi tür müzik dinlenilirse dinlensin daha net bir ses elde edileceği anlamına geliyor.

XP700’de, vurucu ve derin baslar ve ses netliğiyle Çok Yönlü Parti Sesi sağlayan üç ön Yüksek Verimli Tweeter ve bir arka Yüksek Verimli Tweeter bulunuyor.

XP500 ve XG500’de, Güçlü Parti Sesi sunmak üzere bir araya gelen iki ön Yüksek Verimli Tweeter bulunur. Ayrıca XG500, net bas sesini yeniden üretmek üzere optimize edilmiş pasif radyatörlere sahip. Tüm bunlar kullanıcıların paylaşmaya değer, mükemmel bir ses elde etmesini sağlıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar