Uygun Fiyatlı MagicBook X Geliyor! Uygun Fiyatlı MagicBook X Geliyor!

Uygun Fiyatlı MagicBook X Geliyor!

Ultrabook sınıfında işletim sistemi ve ekosistemiyle yıllardan beri en çok tercih edilen modeller Macbook Air ve Macbook Pro'ydu. Ancak Huawei ve Honor tarafından geliştirilen dizüstü bilgisayarlar gerek tasarımı gerekse ekosistem uyumu ile Apple'a rakip olmaya uygun fiyatıyla devam ediyor. Bu rekabete güçlü donanımı ve uygun fiyatıyla yeni bir bilgisayar eklemeyi hedefleyen Honor, 7 Mayıs tarihinde bir etkinlik düzenleyecek.

Magicbook X olarak adlandırılıcak ultrabook ilk olarak Çin'in başkenti Pekin'de satışa çıkacak. Türkiye saati ile 09.30' da gerçekleştirilecek lansman Honor'un sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak. Şık tasarımı ve ince yapısı ile birlikte premium bir algıyı tüketicilere sunan dizüstü bilgisayarın teknik özellikleri henüz bilinmiyor ancak MagicBook serisinde kullanılan yüksek frekans hızına sahip RAM ve hızlı depolama çözümlerinin bu cihazda da kullanılması bekleniliyor. AMD Ryzen işlemcisinin kullanılacağı tahmin edilen cihazın görseline bakıldığında 2x USB A, HDMI, Type-C ve 3.5mm kulaklık girişinin bulunduğu görülüyor.

Huawei dizüstü bilgisayarlarda olduğu gibi HONOR 'da kullanıcıların bilgi güvenliği konusunda önemli adımlar atıyor. Geliştirdiği ekosistem uyumunda telefon ve dizüstü uyumunu yüksek verimlilikte çalıştırabilen şirket, bilgisayarlarında alışılmadık bir tasarım değişikliğine gitmişti.

Gizlilik ve güvenlik kaygılarını minimize etmek ve ekran kasa oranını iyileştirmek için kamerayı klavyedeki F6 tuşunun altına konumlandıran HONOR, kullanıcıların takdirini toplamıştı. Ekosistem noktasında ise dosya transferi ve ekran yansıtma teknolojilerinde rakiplerine kıyasla önemli ölçüde ileride olan HONOR, MagicBook X dizüstü bilgisayarında bu başarıyı devam ettirecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar