Xiaomi Redmi Note 8 Fiyatı Düştü! İşte Güncel Fiyatı Xiaomi Redmi Note 8 Fiyatı Düştü! İşte Güncel Fiyatı

Xiaomi Redmi Note 8 Fiyatı Düştü! İşte Güncel Fiyatı

Akıllı telefon pazarındaki popülaritesini günden güne arttıran Xiaomi, özellikle Redmi logosu taşıyan cihazlarıyla hayli başarılı bir çizgi çiziyor. Mobil dünyayı az çok takip edenlerin de bildiği üzere Redmi, Xiaomi'nin yan markalarından biri. Fakat şu sıralar satış rakamları bazında Redmi'nin Xiaomi'yi geçtiğiniz söylemek sanırım pek de yanlış olmayacaktır.

Redmi'nin satış rakamları bazında bu kadar başarılı olmasının temel nedeni ise Note serisi. Pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye'de de Redmi Note serisi modeller adeta peynir ekmek gibi satıyor.
Genele baktığımızda Redmi Note serisi içerisinde en başarılı çizgiye sahip olan da Redmi Note 8 serisiydi. Kısa bir süre öncesine kadar bu telefonun fiyatı 2500 TL civarında seyrediyordu. Fakat şimdilerde Redmi Note 8 fiyatı 2100 TL'ye kadar düşmüş durumda.

eknik donanımını göz önüne aldığımızda Redmi Note 8'in 2000 - 2500 TL arasına alınabilecek en iyi telefonlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Fakat önemli bir durum var. Bunu da sizlerle paylaşmadan geçmeyelim.

Geçtiğimiz günlerde MIUI 13 arayüzünün 2019 öncesinde çıkan cihazlar için gelmeyeceği iddia edildi. Nitekim bu durum Redmi Note 8 serisini de yakından ilgilendiriyor. Çünkü bu cihazların ilk çıkış tarihi 2018. Dolayısıyla alacağınız telefonun yeni bir MIUI güncellemesi almama riski bulunduğunu unutmayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar