Oppo Watch 2 Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri Oppo Watch 2 Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri

Oppo Watch 2 Tanıtımı Yapıldı! İşte Özellikleri

Oppo, akıllı saat yelpazesine yeni bir ürün ekledi. Bugün tanıtılan Oppo Watch 2 tasarım ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Apple Watch'tan ilham alınan bir tasarıma sahip olan saat, şirketin iddiasına göre dört günlük şarj performansı sunuyor.

Cihaz kare şeklinde bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Oppo Watch 2 3D kavisli AMOLED ekranla sahip. Akıllı saat ayrıca 46mm ve 42mm boyut seçeneklerinde mevcut.

Özellikleriyle dikkat çeken akıllı saat Wear 4100 yonga seti ile geliyor. Akıllı saat muhtemelen Wear OS ile çalışacak. Şirketin iddiasına göre akıllı saat dört güne kadar pil ömrü sağlayacak. Oppo Watch 2, bu şarj kapasitesini Ultra Dynamic Dual Engine özelliğine borçlu. Şirket, Güç Tasarrufu modunda ise bu sürenin 16 güne kadar çıkacağını iddia ediyor. Hızlı şarj kısmında da iddialı özellikler karşımıza çıkıyor. Akıllı saat, VOOC 2.0 hızlı şarj ile 10 dakikada doluyor ve tüm gün performans gösterebiliyor.

Oppo'nun yen, saati 24 saatlik kalp atış hızı ve kan oksijen tabiki yapabiliyor. Ayrıca uyku analizini, stres izlemeyi vb. özellikleri destekliyor. Saat su geçirmezlik sertifikasına da sahip. Ayrıca 100'den fazla spor modu içeriyor. Oppo Watch 2, iki modelle gelecek; bunlar eSIM seçeneği ve yalnızca Bluetooth sürümü. eSIM seçeneği LTE bağlantısı sunacak. Bluetooth sürümü ise yalnızca 42 mm seçeneğinde satın alınabilecek.

Yorum Gönder

0 Yorumlar