Yeni MacBook Modelleri iPhone 13 İle Birlikte Tanıtılabilir! Yeni MacBook Modelleri iPhone 13 İle Birlikte Tanıtılabilir!

Yeni MacBook Modelleri iPhone 13 İle Birlikte Tanıtılabilir!

Bu yıl yeni bir tasarımla kullanıcıların karşısına çıkması beklenen MacBook modelleri hakkında önemli iddialar ortaya atıldı. İddialara göre Apple, yeni tasarım MacBook’ları iPhone 13 modelleriyle birlikte Eylül ayında düzenlenecek bir lansmanda tanıtacak.

DigiTİmes imzalı habere göre Apple, 14 ve 16 inçlik yeni tasarım MacBook Pro modellerini Eylül ayında tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni tasarım MacBook Pro modellerinde Apple’ın mini LED ekranlara yer vermesi bekleniyor. Mini LED panellerin üretimi konusunda oldukça ciddi bir yatırım yapan Apple, bu panelleri yeni MacBook Pro modellerinde kullanacak. Gelen haberlere göre yeni nesil mini LED ekranlarla donatılmış MacBook Pro’lar, Ekim ayında satışa sunulacak.

Apple’ın yeni tasarım MacBook modellerinde daha önceki M1 modellerinden farklı olarak daha verimli bir Apple Silicon işlemcisi kullanacağı söyleniyor. Çok daha güçlü ve tasarım bakımından gelişmiş olması beklenen 2021 model MacBook Pro’lar, iPhone 13 modelleriyle birlikte tanıtılabilir.

Şirketin bu yıl 4 farklı iPhone 13 modelini tanıtması bekleniyor. iPhone 13; “Pro”, “Mini”, “Pro Max” ve sadece iPhone 13 şeklinde 4 farklı modelle kullanıcılarla buluşacak. Şirketin iPhone 13 ve yeni nesil MacBook’u, Eylül ayında düzenlenecek bir lansmanla birlikte tanıtacağı sızan haberler arasında.

Yorum Gönder

0 Yorumlar