Realme C25 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri Realme C25 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Realme C25 Türkiye'de Satışa Sunuldu! İşte Fiyatı ve Özellikleri

Oppo çatısı altında üretim yapan realme, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Son zamanlarda ürettiği modeller sayesinde ülkemizde de sevilen Çin merkezli akıllı telefon üreticisi, bu kez realme C25 isimli telefonu ile karşımıza çıktı. Özelliklerine baktığımızda orta segmente ait olduğunu anladığımız modelin çevrimiçi bir satış mağazasında satışa sunulması sonrasında ürünün fiyatı da belli olmuş oldu.

Gücünü MediaTek Helio G70 yonga setinden alan realme C25, ekran tarafında kullanıcılara 6.5 inçlik bir LCD panel sunuyor. 60 Hz ekran tazeleme oranına sahip olan telefon, 4 GB RAM kapasitesi ile geliyor. 64 ve 128 GB dahili depolama seçeneklerini gördüğümüz realme C25, microSD kart desteği sayesinde depolama kapasitesini arttırma imkanı da sunuyor.

Telefonun sırt kısmına baktığımızda ise 48MP ana kameraya 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörünün eşlik ettiğine şahit oluyoruz. Ön bölüme baktığımızda ise 8MP’lik selfie kamerasının bulunduğunu görüyoruz. Kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan realme C25’in Türkiye fiyatı ise belli oldu. Bir online alışveriş mağazasında görülen cihaz, 2.349,90 TL’lik fiyat etiketine sahip. Eğer siz de böyle bir telefona sahip olmak istiyorum diyorsanız, elinizi biraz çabuk tutmanızda fayda var. Zira bildiğiniz gibi ülkemizdeki teknolojik ürün fiyatları giderek artıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar