Yok Daha Neler! 10 Bin Dolara Satışa Çıktı Yok Daha Neler! 10 Bin Dolara Satışa Çıktı

Yok Daha Neler! 10 Bin Dolara Satışa Çıktı

Gün geçmiyor ki internette değişik bir olayla karşılaşmayalım. Bugün de yine değişik bir ürün satışı gündeme geldi. Lionel Messi'nin Barcelona'dan ayrılırken gözyaşlarını silmek için kullandılı peçete satışa çıktı. Üstelik peçetenin satış fiyatı 10 bin dolar. Peçete, Messi'nin "genetik materyalini" içeriyor.

Messi, Barcelona'dan ayrılırken, "Geçen yaz ayrılmak istemiştim ama bu yıl her şey farklıydı" ifadelerini kullandı. "Barcelona ile vedalaşma zamanı benim için. Hayatımın büyük bir kısmını burada geçirdim. 21 yıl önce, çocuk yaşta buraya geldim. Yaşanan onca senenin ardından bu benim için çok zor bir şey."

Kariyerinin 16 yılını geçirdiği Barcelona'dan ayrılan Messi, kendini tutamayıp veda törenine ağlamıştı. Messi'nin gözyaşları başkasına fırsat kapısı açtı. Messi'nin gözyaşlarını silmek için kullandığı peçete 10 bin dolardan satışa sunuldu.

İnternette satılan ilginç ürünlerden ciddi paralar kazanılabiliyor. Geçtiğimiz dönemlerde nadir bulunan bir Doritos cipsini satılığa sunan bir kız "girişimcilik" ruhu sayesinde Doritos tarafından para ödülü almıştı. Şimdi ise, ünlü futbolcunun gözyaşları para kazandırma sebebi olacak. Peçeteyi ancak böylesine bir parayı gözden çıkarabilecek bir Messi hayranı alacaktır.

Barcelona futbol kulübünden ayrılan Messi, geçtiğimiz hafta yeni takımıyla anlaşma imzaladı. Arjantinli futbolcu, bonus ve primler hariç olarak yılda 40 milyon Euro maaş alacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar