2021 Honda City Fiyat Listesi Güncellendi 2021 Honda City Fiyat Listesi Güncellendi

2021 Honda City Fiyat Listesi Güncellendi

Son zamanlarda otomobil gündemi hayli yoğunlaştı. Bu yoğunluğun sebeplerinden bir tanesi ise yakın zamanda ülkemizde satışa sunulan Yeni Honda City.

B sınıfı sedan olarak tanımlayabileceğimiz otomobil, sınıfının ihtiyaçlarına fazla fazla cevap verirken şık bir tasarıma sahip olarak da geliyor. Beyaz, gri, kahverengi ve kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneği ile satışa sunulan Honda City, şimdiden ilgi görmeye başladı.

İçerideki yaşam alanında hayli tatmin edici seviyelerde olan Yeni Honda City, 519 litrelik bir bagaj hacmini de kullanıcılarına sağlıyor.

Bu bakımdan otomobilin geniş ailelere de göz kırptığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Zira aracın rakiplerine göz attığımızda Fiat Egea’nın 520, Renault Taliant’ın ise 532 litrelik bir bagaj hacmi sunduğunu görmüş oluyoruz.

Yeni Honda City, ülkemizde henüz çok fazla bir versiyon seçeneğine sahip değil. Ancak Japonya merkezli otomotiv devi bu modelinde sundukları ile zaten buna da gerek olmadığını hissettiriyor.

Baz donanım seviyesinde bile otomatik şanzıman sunan City, bu sayede tüketicilerin kalbini fethedebilir. 1.5 litrelik benzinli motoru ile performans anlamında da sorun yaşatmayacağını gösteren araç, sözünü ettiğimiz paketi ile ülkemizde 219.000 TL’den alıcı buluyor. Eğer Executive olarak isimlendirilen donanıma sahip olmak isterseniz ödemeniz gereken bedel 229.000 TL’ye çıkıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar