The Matrix 4: Resurrections İlk Fragmanı Yayınlandı The Matrix 4: Resurrections İlk Fragmanı Yayınlandı

The Matrix 4: Resurrections İlk Fragmanı Yayınlandı

Senelerdir popülerliğinden ve hayran kitlesinden hiçbir şey kaybetmeyen film serisi Matrix 20 yıl sonra yeni filmiyle hayranlarıyla buluşacak. Filmin hakkında çok bilgi paylaşılmaması beklentileri ve oluşan merakı iyice artırmıştı. Bugün nihayet The Matrix 4: Resurrections için resmi fragman geldi.

Filmin ilk fragmanı bugün sosyal medya sitelerinde paylaşıldı. Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff gibi isimleri barındıran film 22 Aralık 2021 tarihinde nihayet hayranlarıyla buluşacak.

Filmin yapımları koronavirüs pandemisi yüzünden sekteye uğramıştı. Çekimlerine bir süre ara verilen filmin yapımı daha sonra kaldığı yerden devam etti. Bu süreçte hayranların da beklentisi oldukça arttı diyebiliriz. Neyse ki çok uzun süre beklenmesine gerek kalmadan bu kış ayında hayranlar yeni filmi izleme şansına erişecek.

 
Filmden ilk görseller, What is the Matrix başlıklı site üzerinden yayınlanmıştı. Web sitesine girişte kırmızı hap ya da mavi hap seçenekleri sunuluyordu. İlk filme gönderme yapan web sitesi seçilen hapla birlikte farklı görseller sunuyordu. Ancak bu hayranlara yeterli gelmedi. Şimdi gelen tam fragmanla filmin nasıl olacağına dair gerçek bir bakış açısı kazanmış olduk diyebiliriz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar